Zespół tworzą osoby specjalizujące się w dziedzinach związanych z branżą prawną, biznesową oraz finansową. W skład wchodzą członkowie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w ekonomii społecznej łączące się z innowacyjnym podejściem.


Katarzyna Staniszewska audytor/ lustrator/ ekspert ds. finansowych

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Opolu na kierunku ekonomia. W roku 2014 ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku audyt wewnętrzny i kontrola w przedsiębiorstwie. Posiada uprawnienia lustracyjne nr 6087/2014.
W 2008 roku rozpoczęła pracę w banku. Od 2013 karierę zawodową kontynuowała w firmie audytorskiej, gdzie zdobyła szerokie doświadczenie podczas licznych badań i przeglądów sprawozdań finansowych oraz lustracji spółdzielni.

Obecnie jest uczestnikiem kursu specjalisty ds. rachunkowości. Posiada certyfikat księgowego.

Damian Staniszewski prawnik / lustrator/ ekspert ds. ekonomii społecznej

Absolwent Wydziału Zamiejscowego Nauk Prawnych i Ekonomicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. W 2013 ukończył studia podyplomowe na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Zarządzanie Gospodarką Społeczną, specjalność Ekonomia Społeczna. Posiada uprawnienia lustracyjne nr 6112/14. W 2015 r. ukończył Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodów.

Od zawsze związany z działalnością w trzecim sektorze. Od 2002 r.  do 2007 r. wolontariusz w Bieszczadzkiej Narciarskiej Grupie Ratownictwa Przedmedycznego przy oddziale PCK w Ustrzykach Dolnych. Następnie od 2007 r. do 2010 r. w Biurze Informacji Obywatelskiej przy Stowarzyszeniu „Czajnia” w Tomaszowie Lubelskim. Również w 2010 r. Wolontariat EVS na Ukrainie w ramach projektu „Lwowskie lato z trenerem z mojego podwórka”.

Od 2011 r. działa w spółdzielczości socjalnej oraz w kilku Ośrodkach Wsparcia Ekonomii Społecznej jako doradca prawny, specjalista ds. zamówień publicznych, doradca biznesowy. 

Od 2014 r. członek Rady Nadzorczej Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych w Warszawie. 

Od 2015 r. jako ekspert ds. ekonomii społecznej członek zespołów audytowych przeprowadzających na zlecenie Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej audytów akredytacyjnych Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społeczne.

Zuzanna Krawczykspecjalista ds. Kadr i płac

Studentka trzeciego roku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, kierunek Finanse i Rachunkowość, specjalizacja Finanse i Rachunkowość spółek.

W 2018 roku rozpoczęła pracę w biurze kadrowo-płacowym, od 2019 roku pracuje na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac. W 2018 roku uczestniczyła w kursie dot. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, natomiast w  2019 roku brała udział w kursach dot. rewolucyjnych zmian w dokumentacji pracowniczej oraz naliczania wynagrodzeń.

Adam Musik – analityk finansowy/ księgowy

Student 2. stopnia Rachunkowości i Controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych, kierunek Finanse i Rachunkowość, specjalizacja Finanse i Rachunkowość spółek.

W 2017 roku zatrudniony w sektorze prawnym jako asytent prawnika. W 2018 rozpoczął  pracę na stanowisku księgowego, a następnie objął posadę analityka finansowego.